View Single Post
Staro 24.02.2021., 19:08   #2919
Overclock
Premium
Moj komp
 
Overclock's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagorje
Postovi: 994
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Ja sam se malo ponovio. Konačno sam nabavio ploču po kojoj sam slinio u srednjoj.



Tko prvi kaže model, dobije 5 bodova


Druga ploča zapravo nije ni retro još, niti je bila nešto popularna, ali sam u to vrijeme slinio po SLI-u i htio ga imati, samo sam imao problem jer nisam imao prebijene u đepu. Na kraju sam nabavio GA-N650SLI-DS4 koja je neslavno završila s okrhnutim čipsetom i nije dočekala sli. Na kraju su izašli oni krekani driveri za P35 ploče koje su omogućavali SLI, koji sam na kraju složio s 8500 GT grafama.


Ovo će biti nvidia rig. Čekam plaću da uzmem 8800GTS grafe, jer znam da gtx sumnjam da ću naći za normalnu cijenu.


Ako netko naleti na neko od CoolerMaster nvidia kućišta za koliko toliko normalnu cijenu, nek mi javi. Bilo ih je nekoliko, CoolerMaster NV690, Cooler Master CM 690 II Plus NVIDIA Edition, HAF X nvidia edition, Elite 334 nvidia edition, Stacker 830 Evolution Nvidia Special Edition, Thermaltake VL200L1W2Z NVIDIA Edition, Silverstone Tek TJ10 NVIDIA Edition, Thermaltake ELEMENT V NVIDIA Edition Basic.
Možda bi uzeo i noviji INWIN 303 Nvidia Edition i sl.

P4c800 deluxe, asusica i ja smo bili tandem u cijeđenju elektrona iz prescotta... glory days

Nabavi joj wifi modul ako uspijes, bilo ih je na njuski.

EDIT: dok se ja prisjecam, štef me pretekao kroz šikanu ^^
Overclock je offline   Reply With Quote