View Single Post
Staro 16.02.2021., 14:41   #2194
Alfredo nr.3
Premium
Moj komp
 
Alfredo nr.3's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 1,091
Citiraj:
Autor IHrvojeI Pregled postova
Za SOC definitivno Autumn Aurora, ne mijenja story, malo daje na težini i malo mijenja gameplay na bolje. Najljepši, i po mnogima možda i najbolji grafički mod, a vjerojatno se je i updateao od kada sam ga ja odigrao.

Za CS kažu sky reclamation project, ali nisam ga nikad odigrao jer eto. Nije mi baš nešto taj dio serijala. Odigrao ga dva puta i to je to.

A za Cop, na njega sam samo nabavio dosta grafičkih modova, tipa AtmosFear , absolute nature, absolute structures, neki za oružja (sorry ne sjećam se koji točno). Mislim da nema, na žalost, nekog overhaula za COP ali zato ima brdo pojedinačnih modova koje možeš kombinirati. Pogledaj gunslinger - prebrutalne animacije i fićere ima. I sad još ima fora da dosta tih modova ima i addonove. Tako da čuda možeš napraviti od igre stare 12 godina. Stvarno prelijepo taj engine barata sa svjetlosnim efektima. Preporučio bih ti još da ubaciš i HD models, zamjenjuje i game modele NPCeva sa puuuuno ljepšim modelima i teksturama. Čuda taj COP trpi. ��

što se tiče akcije - ne znam na što točno misliš ali core gunplay i gameplay je su svim modovima isti kao i u originalnoj igri - ideš okolo oprezno, ubijaš oprezno, skupljaš artefakte oprezno itd itd.

EDIT: i pomogni sebi tako da igraš na veteran težini - nije tako teško (tek je na veteran igra "fer") ali od tebe očekuje oprez. Oni padaju od headshota ili 2-3 u torzo ali isto tako i ti. Sve ispod pretvara NPC-eve u bullet sponge i nije fora. AI je ionako jako pristojan pa ti stvarno bude gušt napucavat se sa điberima po zoni.

Ček, nisi nikad igrao stalkera? Ako ne, blago ti se jer te čeka te odličan serijal.
Super, hvala.
Odigrao sam SOC kad je izašao 2007. Nastavci mi nisu djelovali zanimljivo pa sam njih preskočio. Vidio sam dosta modova, pa sam mislio proći ponovo prvu igru s najboljim modom za istu. Ostale nastavkve ću odigrati ako me bude prvi zakačio.
Alfredo nr.3 je offline   Reply With Quote