15.02.2021., 21:30
|
#6182
|
EMP moderator
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,846
|
Citiraj:
Autor schetz
Vjerojatno se može riješiti tako da se clear data od Play Store.
Najčešće Google napravi problem nekim services updateom.
|
Citiraj:
Autor Mr.Ex.President
Baš san mislija kupit PRO verziju, rijetko je koristim (jer app jednom kad je konfiguriraš radi sve u backgroundu), ali prejeftin je PRO da bi i kad jednom mjesečno uđem pogledat neki logi li promjenit neku postavu trpio teror reklama 
|
Citiraj:
Autor LAcy
Ili to, ili clear data of the app ili reinstall app. Jer info o kupjenoj licenci bi trebao biti u store. Ako nije kupljena mimo store, onda contact developer. Meni je Poweramp to svako malo radio. Google updejta play services/store, valjda obrise cache ili koji q, startam Poweramp hoce provjeriti licencu online a ja u avionu slijedecih nekoliko sati 
|
Developer rekao kontaktiraj Google, kontaktirao Google i ne mogu mi pomoći, ID od kupovine je jednostavno nestao iz mog accounta. Prekopao sam sve mailove, ali očito sam obrisao potvrdu o kupovini kao i mnoge druge jer računam sve je u "cloudu". Eto ga na, ne vjerujem više nikome i sve od sada ide offline. Kupio sam ponovno app, ali ovaj puta preko Play Storea, nisam radio upgrade kroz aplikaciju, a Play Store je fino disablean, uskoro ide uninstall.
Par puta sam pitao sam sebe je li moguće da sam koristio free verziju sve vrijeme, onda opet pogledam kako izgleda free i nema šanse ne vidjeti sve te reklame i još u samoj app ima pravokutnik gdje traži upgrade na pro, tako da nema šanse da je bila free verzija. Mislio sam da sam lud, a mjesecima koristim tu app i znam ju već napamet.
|
|
|