View Single Post
Staro 24.01.2021., 21:10   #498
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,358
Citiraj:
Autor jp_rv Pregled postova
za tako blizu, čudi me. ja sam ga držao na nuli dok mi je ptp link bio 50tak metara, tek sam za 1km odvrnuo do kraja.

btw ne kužim kako ti treba tako veliki bitrate, čak i da imaš 4mbita za fHD, pa puta 4, to je jedva 20mbita koji ti trebaju...

a da nekakav powerline složiš? očito je da imaš struju s druge strane. ako ta struja ide iz tvog stana, riješiš link sa powerline-om. ako je to nemoguće, onda bi ja ipak uzeo još jedan m2, dignuo ih u ptp link sa airmax-om i ćao. to se ponaša kao žica, nema problema kao sa klasičnim 802.11 wfiijem.

edit.
kakva struja xD.

to je izlazna snaga wifi čipa. za tako male udaljenosti, čudi me da mora biti iznad nule.
savjetuje se, za wifi linkove, da se izlazna snaga smanji od maksimuma, zbog self-interferencije.
Krivo sam napisao ne struje već snaga za wifi.

Struje ne ide iz mog stana. Nemam di spojiti niti uključiti još jedan m2, tako da otpada to kao šta rekoh.

Budem smanjio pa istestirao ovih dana pa vidit da li ima promjena. Znam da je moguće da kada je na maksimumu znaju se razne interference dešavat, isprobam to. Ali se odma smanji RX i TX rate čak i za jedan da spustim.

Citiraj:
Autor dadoremix Pregled postova
Ne mora bit do linka
Vole i kamere i njihov sw biti blesaf
Pa i sam wifi od kamere
Tako da, daj sve podatke
Snimač je DHI-HCVR5104H-S2

No AP i snimač su spojeni LANom tako da to nebi trebalo stvarat problem jer se ne koristi snimačev wifi nego putem PoE-a je spojen ovaj AP.


Sve mi se čini da kad zamijenim Loco sa UAP-AC-LR da će sve radit kako spada.

Zadnje izmijenjeno od: Thermaltake. 24.01.2021. u 21:25.
Thermaltake je offline   Reply With Quote