View Single Post
Staro 21.01.2021., 19:15   #232
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,985
Citiraj:
Autor Bubba Pregled postova
Znaci, vrlo dobro se zna sto se dijeli.
Ne, to oni kažu da dijele. Šta se točno dijeli, ne znamo. Naravno da Facebook ne bi lagao, pa zašto da im ne vjerujemo

Citiraj:
Dakle, poprilicno nekompetentno, jel?
Ne, samo iskreno.

Citiraj:
Opet nista konkretno.
Ne, jer ostavlja mogućnost.

Citiraj:
Dakle, nemas stetu, nemas niti jedan objektivni argument zasto te smeta modus operandi koji ni na koji nacin ne utjece na tebe, a coup de grace je taj da ti je tek sada pocelo smetati ono sto Wapp radi od kada postoji (+-, ali nebitno), samo sada s malo prosirenom pravnom stranom.
Šta će mi objektivni argument ako se meni osobno ne sviđa to šta počinju raditi, pogotovo ako imam bolju alternativu koja to ne radi (kao što rekoh, a ti vješto izbjegavaš)?
Da li ljudi puštaju HRT kontrolore u svoje stanove? Sigurno ih većina jedva čeka ugostiti, a koji objektivni argument imaju da ih ne puste?


Citiraj:
Dakle, nitko ne srozava kriterije i dostojanstvo, nego si licemjer. A to nije lijepo.
Ne nego kao što rekoh po stoti put, ne sviđa mi se generalno u kojem smjeru idu i šta rade, i dok postoji bolja opcija, ja ću nju izabrati. A jedino šta ovdje nije lijepo je da ti ne poštuješ tuđe želje, koliko ti god one glupo i neutemeljeno zvučale, i zbog toga nazivaš druge licemjerima.

Citiraj:
Apsolutno tocno. Sto, naravno, opet mozes tek nakon navrsene 15. godine poceti pokusavati shvatiti. Jer te, nazalost, razoruzava faktografija, u kojoj mi ne mozes dati kontraprimjer.

Zvuci kao ja, da, ali jos sam i celav! A-ha!

Da, vidis, ipak nemas jos ni 15.
Jako lijepo, nema šta.

Citiraj:
Ne pricam o tvom defetistickom prijatelju, nego ti pricam o tome da trgovacka drustva postoje da bi proizvodila dobit. Neprofitne organizacije postoje zato da bi financiranje smrkanja kokaina sa sisica i guza maloljetnica na jahti u karipskoj plićini bilo izdasnije, jer ti ostane vise para nego kroza prethodno navedene pravne entitete. Prosto ko pasulj. I sada se ti mozes zbog toga uzbudjivati, ili jednostavno prihvatiti to kao cinjenicu, koja nije intrinzicno ruzna, nego je jednostavno takva isto kako je sunce zuto a nebo plavo.
Isti si kao on. Ovako nešto bi i on napisao. Uvijek zna sve i ima odgovor na sve, ali ga (nažalost) to nije nigdje dovelo u životu. Pitam se zašto.
Da, možda neke neprofitne organizacije postoje da bi financirale "šmrkanje kokaina" jer im ostane više para, ali to i dalje ne znači da sve neprofitne organizacije to rade. Osim ako si kao moj prijatelj, pa generaliziraš, što upravo radiš.
Dakle, osim beskorisnog egotrip puhanja, omalovažavanja i generaliziranja, nisi uspio pobiti moju tezu da se ne radi sve u životu zbog novca...jer, vrlo jednostavno - ne možeš. To je tako samo u tvojoj glavi, dok za razliku od tebe, ja imam konkretne primjere i znam ljude koji imaju neprofitne organizacije, i gle čuda...ne koriste ih za šmrkanje kokaina i pranje love.

Citiraj:
Mislim da si omasio ceo futbal. Ja sam star, debeo, iskompleksiran, isfrustriran i celav, ali sam vrlo vedra i topla osoba. Mozes pitati bilo koga na Fejsu!
Naravno da sam omašio

Citiraj:
Ja ni ne moram, nisi shvatio.
Naravno da nisam shvatio. Šta god ti kažeš


Citiraj:
Imas lagani mesijanski sindrom vezan za privatnost. Sto ti pada u vodu, kako ti je to vec netko napisao, onog trena kada si otvorio racun na manje vise bilo kojem internetskom entitetu. Ali imas Signal. I nemas WApp. E onda je to - to!
Mesijanski sindrom vezan za privatnost, a nije mi ni 15 god.
Strah me i pomislit šta će biti kad odrastem. Ako odrastem. Hoću li uopće odrasti ili ću ostati zauvijek retardiran? Molim te dijagnozu doktore

Izjava da "privatnost pada u vodu onog trenutka kada otvoriš račun na bilo kojem internetskom entitetu" je ekvivalentna izjavi da si sigurno najebo ako uđeš negdje u more jer postoje morski psi u morima, općenito u svijetu.
Opet generaliziranje. Niti skupljaju svi entiteti podatke o meni, niti to rade u mjeri u kojoj FB/Wapp/Google rade, a fala bogu danas postoje i alati kojima se možeš i dobro zaštitit od toga, dok na Wappu kojeg koristi i generalna populacija tog izbora nemaš, a smećari to dobro znaju, iskorištavaju i nadaju se da će prevladat ljudska lijenost pa neće otići tako da ih ovi mogu nastaviti iskorištavati.


Citiraj:
Podsjeti me, Ilonka je onaj tip koji stanca elektricna vozila i dijeli ih potrebitima u trecim zemljama kako bi potakao njihov rast i razvoj? A ne, krivo, nije to taj, on ih zapravo prodaje u trgovinama, sorry, pomijesao sam...
Smiri se, šta napadaš jadnog Elona. Čovjek je samo preporučio ljudima da odjebu Wapp, i sad ga se analizira uzduž i poprijeko.
Ja sam ga poslušao jer, svima je uvijek do novca, pa se nadam da će mi platit prelazak na Signal, inače sam đabe prelazio.
Ah ne, pa ja sam platio Signalu...sigurno sada šmrču mojih $50 i smiju se na nekoj jahti "gle ovih budala, em šta bezrazložno prelaze, em još plaćaju".
Neo-ST je offline