Tema: Revolut
View Single Post
Staro 03.01.2021., 22:31   #1314
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
Citiraj:
Autor madagaskar Pregled postova
Vivid naplacuje 0.5-1% fee kod mijenjaja valute, dizanje sa bankomata je min 400kn
Se moze dobit neka druga kartica osim te roza?
A i verifikacija je videopozivom, dakle nis od toga, ne da mi se glumit majmuna 10 min haha
puno..... revolut karticom u njemackoj mozes s bankomata dici npr 5 eura (najmanja novcanica u bankomatu)

Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Imam Revoult povezan na Visa račun od Erste banke.
Uvijek prebacujem tj "punim" kunama iz Erste, prebacim 90kn na Revoult, nema naknade.

Ako odaberem da napunim s 10 eura, kako će mi to skinuti s Erstea, da li će Revoult uzeti kune, pa po tečaju Revoulta napuniti s eurima ili će direktno s Erstea skinuti Eure po tečaju Erstea?


nisam isprobavao, al ja bi onda radio topup s deviznog racuna, onda si siguran da nema fees od strane erste.

Citiraj:
Autor panda505 Pregled postova
- virtual i disposable virtual kartice (ja Spotify furam već ~2.5 godine i to zato jer je jedna od virtual kartica na Revolutu imala UK bin)
- podizanje keša na XY bankomata (spasilo me dosta u inozemstvu - 2 godine zaredom ljetom bio u Budimpešti - prvu godinu bez i drugu sa Revolutom, i dosta sam para na tome uštedio...)
- dosta dobra analitika trošenja
- super sigurnosne opcije za karticu - jednu od kojih sam u Budimpešti i posijao negdi, bila je ionak pod ključem za sve opcije i brzo s njima sve riješio
- kripto trejdanje (tu sam nešto love uspio dić)
- Vaultovi i splittanje billova (to kad smo k'o ekipa znali ići vani nam je bilo najbolje - jedan plati i splitta na svih ~6,7,8)


Daleko su oni od nekog savršenog proizvoda, ali kad su tek počeli i došli u Hrvatsku, imali su dosta dobrih stvari koje su donjeli (prvi Apple Pay u HR) npr.

Kak idu dalje postaju sve gori i gori - ovaj novi UI je komatozan i doslovno rade reverse improvement. Ali i dalje imaju dosta korisnih stvari...
Tu se slazemo, svaki put dok izadje update, ja se pogubim.... evo sad trazim exchange, i vidim vise nema, sad je buy i sell... btw jel se to meni cini ili je sad veca razlika izmedju kupovnog i prodajnog tecaja nego prije?

i dal jos imamo pristupu grafovima tecajeva ko prije ili toga vise nema?
__________________
slow is smooth, smooth is fast...

Zadnje izmijenjeno od: santos. 04.01.2021. u 10:15.
santos je offline   Reply With Quote