Tema: Revolut
View Single Post
Staro 27.12.2020., 18:22   #1298
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor madagaskar Pregled postova
Kao npr.?
- virtual i disposable virtual kartice (ja Spotify furam već ~2.5 godine i to zato jer je jedna od virtual kartica na Revolutu imala UK bin)
- podizanje keša na XY bankomata (spasilo me dosta u inozemstvu - 2 godine zaredom ljetom bio u Budimpešti - prvu godinu bez i drugu sa Revolutom, i dosta sam para na tome uštedio...)
- dosta dobra analitika trošenja
- super sigurnosne opcije za karticu - jednu od kojih sam u Budimpešti i posijao negdi, bila je ionak pod ključem za sve opcije i brzo s njima sve riješio
- kripto trejdanje (tu sam nešto love uspio dić)
- Vaultovi i splittanje billova (to kad smo k'o ekipa znali ići vani nam je bilo najbolje - jedan plati i splitta na svih ~6,7,8)


Daleko su oni od nekog savršenog proizvoda, ali kad su tek počeli i došli u Hrvatsku, imali su dosta dobrih stvari koje su donjeli (prvi Apple Pay u HR) npr.

Kak idu dalje postaju sve gori i gori - ovaj novi UI je komatozan i doslovno rade reverse improvement. Ali i dalje imaju dosta korisnih stvari...
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote