View Single Post
Staro 20.12.2020., 12:18   #1255
cic
Premium
 
cic's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Podravina
Postovi: 1,017
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Ja sam imao situaciju di sam dobi otracking za neki item od par dolara, nakon mj i pol cekanja (cekao sam vise stvari) i kak je sve kasnilo jedan dan sam isao trazit sve iteme po trackinzima.
Ispalo je da je taj item poslan 2 tjedna PRIJE nego li sam ga narucio a isporucen je dan iza nakon kad sam ga narucio, cak je bio i naziv osobe koja ga je preuzela, postanski broj odgovara durgom kraju Zga.
I takvo sam poslao na dispute, kinez odgovara sa ja istrazim tko je umjesto mene to preuzeo i zasto i da ne nece vratit lovu.
Nakon toga sam zalijepio sliku di je tracking krenuo prije moje narudzbe i vise se nije javljao do kraja vremena da se ali ubaci u pricu.
Na kraju naravno da sam dobio povrat love, iako bi platio jos extra da mi taj item moze doc maltene odma jer mi je trebao po ljeti...
Evo jucer mi je postar koji nikad ne raznosi pakete subotom dostavio paket koji je narucen prije 2 mj, po trackingu je stigao u hr 2.11...
Veselo je to sve
I to se dešava da daju tracking koji se može pratiti na stranici pošte, i to onda daju tracking koji su već koristili, ili lupe bezveze neki koji je otišao za hr. Ne znam kak je to moguće, ali kod Kineza je sve moguće.

Ali sve manje imam posla s njima. Ove godine sam samo dva itema naručio iz Kine za sebe, ostalo ne računam kaj je bilo za frendove i starce. Em se predugo čeka, em muljaju na sve strane. Trenutno nema smisla i sve manje živaca imam da se natežem s njima. Eventualno ako je poslano preko Nizozemske, ajd to stiže u roku mj dana. Baš su mi tri jučer stigla u ZG tak da je to sutra/preksutra kod mene

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
cic je offline   Reply With Quote