View Single Post
Staro 12.12.2020., 10:09   #14
window09
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 73
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
Taman sam tio pitat koliko je skinio ovaj misec meni je limit 400 gb



Pa u prosincu nisam ništa skoro, 2x po 40-tak gb između 1 i 6.prosinca i onda 2 dana ništa pa 15 gb i ova blokada, a 500 gb je iz studenog.

Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Takve korisnike koji skidaju puno a riječ ke o 1% koji zaguše mrežu ovima koji samo otvaraju index i online učenje, tipa 100Gb dnevno, vrlo brzo će neke interne skripte i protokoli otkriti i limitirati brzinu.

Niti jedan opeator ne voli takve korisnike i na lijep način ti govore da im nisi poželjan korisnik. Dobiti ćeš i raskid bez penala, slično ti se vidim već dogodilo s Tele2.
Ako uzmeš fiksne usluge, nema ograničenja



Zašto je fiksi ok za sve? Mislim pa što ja radim točno? Mobilni flat + unlimited, zar je 500gb previše? Pa ako je mobilni daleko brži i jači signal od bilo kojeg fiksnog zašto bi ja njima smetao tako, a ne bi da skidam 2tb mjesečno sa optikom? P.S Nema optike kod mene pa to nije opcija koju mogu uzet. Piše ZG, ali ja sam 20km od ZG i tu je parica stara još, jedva da je u ulicu asfaltirano prije 3 god.

Citiraj:
Autor chief_wolfinjo Pregled postova
meni se je to desilo jednom na HT-u..

zvao sam službu, i ženska je rekla da budu resetirali.. i to je to.



Nakon koliko dana su to riješili? Meni su resetirali karticu i sve, a probali su manualno dat brzinu i sustav je odbijao, evo 4-ti dan je danas, a ja i dalje čekam.

Zadnje izmijenjeno od: MadBoY. 13.12.2020. u 17:19.
window09 je offline