View Single Post
Staro 28.11.2020., 00:14   #2252
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Alien_200581 Pregled postova
@Trekkie : Vrlo rado, spremi mi ju pa se budemo vidjeli u dogledno vrijeme kad krene slaganje. Po slikama izgleda u super stanju, a ovaj cooler mi je poznat vec od negdje kao "dobra i povoljna opcija" za ove modele grafickih

@Bertone : Taman sam Trekkie-u dao 2 9600 GT (istina pcie verzije) koje sam spasio od reciklaže za neki buduci SLI projekt tak da to mi je definitivno overkill Ciljam na FX/5 tisuca seriju kao plafon zato jer su sa 6 tisuca i iznad maknuli par grafickih opcija koje koriste starije igra, a ideja je da ovo bude neki tip overkill w98 kompa tako da tu ova ti4200 ulazi u build ko budali šamar

Kaj se tice "police", mislio sam složiti nešto ovako ali neku budget varijantu umjesto server racka i da je visina do visine stola. I da stoji kraj ili ispod stola umjesto npr kako ekipa ima po uredima ladicare Ukupna nosivost ne da ce biti 15 nego bar 50 kila s obzirom da planiram unutra nabit bar 3 kompa, a ako uspije transplantacija tower -> desktop onda još i 19'' CRT na vrh. Tako da ima da to bude jedna brutalna konstrukcija

z-Rh-XUIh-cropped-204x300

A gledano na ovo kaj veli kolega dtr ako su komponente jako nestandardne pa bi bilo problema sa seljenjem u drugi case, mislim si opet da ovo bude bio w98 sistem, tu vec imam opcije velikih diskova i usb 2.0 drivere (pci slotova ima koliko vidim na ploči a doma vec imam pci usb 2.0 karticu koja se samo praši u ormaru), ne bi bila ni najgora opcija da polegnem case na bok, naljepim mu 4 gumene nogice i doradim sa par ventova airflow. Optika se može lagano zamjeniti sa daemon toolsima i imageima, isfurati preko usb-a, ili nabaviti opticki pogon sa vertikalnom opcijom. Nekaj bu se def skemijalo, samo je zapravo bitno da ima mjesta da upiknem ovu Trekkie-jevu grafu
Imaš PP...
  Reply With Quote