View Single Post
Staro 26.11.2020., 21:32   #2234
Alien_200581
Premium
Moj komp
 
Alien_200581's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,179
Citiraj:
Autor Trekkie4 Pregled postova
@Alien, ajde pronađi par minuta slobodno i pročitaj ovaj review ako te zanima. Riječ je o recenziji tvoje 3D Blaster (8MB), ali i usporedbi između Pentium MMX / Pentium 2 platforme. Tko zna, možda te napokon uspijem nagovoriti da uzmeš neki Pentium 2 ili 3 i sastaviš si W98 mašinu
Neces vjerovati ali taj clanak sam citao jucer navecer, bas taj tocno jer sam tražio usporedbe u verzijama drivera bas zato da vidim da li ima neke razlike u performansama, točno se sjecam ovih chartova i zaključka da za normalne ljude je 8MB verzija super a 12Mb je za moram imat best ekipu.

A kaj se tice nagovaranja nazalost nista od toga, odlucio sam se (u dogledno vrijeme) za kombo P4 na intel 865 chipsetu uz FX5600+ ili TI4200 (vidjeti cu šta budem mogao uvrebati od toga za neku ok lovu) i to bude bio W98 missing link između DOS/W95 i XP mašina koje imam trenutno. I onda imam sve pokriveno, DOS-W95-W98-XP (Vistu i ME ne podnosim i preskočio sam ih i prvi put kada su izašli hihi) i to sve na onom krasnom velikom CRT-u
Ostalo se bude bez beda vrtilo na suvremenom rigu a malobrojne problematične anomalije budem riješio pomocu emulatora i wrapera

Nego vratimo se mi na Adison Koliko vidim stvarno je fino ispalo a ti si imao mali Božić mjesec dana prije sa svim onim folijama haha. Kad kreče slaganje, očemo slike inzutricaaaa
Alien_200581 je offline   Reply With Quote