View Single Post
Staro 15.11.2020., 06:23   #2154
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,467
Što se tiče izbjeljivanja plastika hidrogenom....kao da sam negdje čitao da se fleke vrate dosta brzo i da plastika postaje britka i lomljiva.

E sada, ja to nikada nisam radio, ja sam uvijek za emulatore jer mi je to lakše, jednostavnije i ne zauzima fizički mjesto doma.

Eto, jedina stara kanta koju imam je Athlon XP 2500+ Barton, OCan na mislim 2200mhz, hlađen sa Volcano 12+, 1,5gm RAM. Matična je Abit NF7-S sa nforce 2 chipsetom, na njoj je i 6800 GT sa 256mb VRAM, ne sjećam se točno koja, ali ima referenti kuler , WD blue 250gb na 7200rpm, 300w aopen napajanje (kao mrvu kvalitetnije od generčnih jeftinjaka) i Pioneer-ova DVD frigalica. U nekom random jeftinjak kućištu.
Imao sam i Samsung Syncmaster ...mislim 735S, ugl jeftinjak sa zakrivljenim ekranom, ali je stalno ''mješao'' boje (svako toliko je trebao ''degauss'') i slika se baš jako potamnila...do razine neupotrebljivosti, pa je završio na otpadu.
Tako da je uparen sa ''19 LCD 1280x1024.

Iskreno, nisam ga ni palio sigurno 4-5 godina.
Trenutno je gore wXP, ali sam planirao staviti 98 SE i to sa onim novim comunity patchevima....ali sam lijen.
__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je offline   Reply With Quote