View Single Post
Staro 12.11.2020., 11:17   #229
Exy
Premium
Moj komp
 
Exy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb, Črnomerec
Postovi: 2,022
Citiraj:
Autor silver_tip Pregled postova
@Exy sta ti to tocno dokazuje graf Average ??
Average ti je prosječni frame rate. Dokazuje u koliko FPS-a se igra prosječno vrti.

Citiraj:
Autor silver_tip Pregled postova
Taj Average ti ne znaci ama bas nista... mozete vi pjevat borbene no za igranje na FHD sa medium detaljima
U redu, average ne znači ništa, ne zanima nas u koliko se prosječno fps-a igra vrti
Daj onda baci pogled na ovu kraću crtu, to ti je 1% min
Jel vidiš da je i dalje ista stvar u odnosu na 2600/2700? Ako ti ni to ne paše slobodno nađi nešto drugo, potrudi se.

Citiraj:
Autor silver_tip Pregled postova
i da to potraje bar 2-3 godine od sada, prosjecan korisnik koji ce kupiti 2666MHz ram a nekim cudom 3200MHz, da nebi imao droopove min fps u pojedinim igricama
valja gledati na 6/12 u bilo kojem obliku s time da priznam da pojedini modeli 4C8T mogu jos posluziti 1-2 godine ali ne u 100% svim igricama. Spomenuti OC 2500K je sprdanje sa realnoscu.
Pa zašto si onda napisao "U nasem, danasnjem"? Pričamo o minimalnom standardu danas, jer si tako napisao. I fino sam ti linkao graf sa youtube kanala kojeg se poštuje i smatra vjerodostojnim. I sad kad ti ne pašu rezultati mi pričaš o tome što će biti u neodređenoj budućnosti. A danas možeš za 620kn uzeti proc koji je u gamingu brži u "našem, današnjem" vremenu od 8-jezgrenih raga od prije 2-3 godine. Toliko o tome koliko je pametno i mudro raditi "futureproofing".


Dosta offtopika, sry Brko
Exy je offline   Reply With Quote