View Single Post
Staro 27.10.2020., 22:17   #57
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Citiraj:
Autor Velikus Pregled postova
treba mu 15.3W
Pa ima po tube dosta videa gdje zapravo od ATX napajanja posijeku sve zice i ostave samo +5v i onda se to slemi na neki usb hub i onda dalje klasicnim kablom za Pi.
Sad nebi razvaljivao neko napajanje a niti se radi o ustedi da sam skrt za napajanje istoga, nego bi Pi smontirao unutar samog kucista kompa i koristio bi se samo kada
i sam komp. Ne treba mi ( bar za sada ) pristup istome bilo kada iz kucne mreze... Ima video gdje Pi 3 vuce 4,8A u full loadu nekog videa, dakle 24-25W moze potegnit.

Ugradio bi ga unutar kucista odmah iza prednjeg ventilatora i sluzio bi kao klasicna tv kartica, neka dvbt2 usb kartica nije opcija, ili on ide ili TBS kartica od 700kn a Pi
je ipak nesto jeftiniji i ostaje mogucnost i dalje da moze slat na mrezu tv signal... Isto tako nasao sam video nekog svabe gdje pokazuje kako Pi moze raditi sa DVBViewer-om
tj. DVBViewer "vidi" TV uHAT tuner pod RSTP Network Device i normalno se iz samog programa biraju kanali, snimaju itd... znam za kodi ali na ovo sam navikao.

Glupo mi posebno gasiti Pi kada ugasim racunalo ili grmi pa da idem gasiti sve posebno, i antensko pojacalo za moj pc 12v radi na napajanju iz kompa, kad ugasim to je to.
__________________
trebaš seedbox?
silver_tip je offline   Reply With Quote