View Single Post
Staro 27.10.2020., 09:56   #3170
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,503
Citiraj:
Autor Pomo Pregled postova
Ideje i prijedlozi. Hvala
Složi si okvirno pješačke rute od oko 5 - 7 km. Možeš na Google maps vidjeti okvirnu kilometražu. Dosta ti je jedna ili dvije, kasnije ih složiš još 3-4 iz glave tijekom šetnje.

Tri puta tjedno (pon/sri/pet ili kako ti već odgovara) odeš navečer ili u nekom terminu koji ti paše u sat vremena šetnju. Slobodno aktiviraš ženu, curu, prijatelja, psa ili u konačnici sam odeš i čistiš misli.

"Šetnja" nije s noge na nogu i promatramo leptire u letu, nego brza šetnja. Kreneš s pola snage dok malo ne razgibaš noge i ubrzavaš na neki pristojno brzi tempo šetnje od 6-7 km/h. Kada ideš super brzo, riješit ćeš 7km za +/- 60min. Noge će te boliti dobrano, leđa će biti bolje s vremenom.

Nećeš potrošit ništa para.
Uštedit ćeš nekoliko tisuća kuna i nećeš zauzeti prostor u kući/stanu.
Nadisat ćeš se svježeg zraka, možda vidjeti i nešto zanimljivo vani i upoznati dijelove grada/sela gdje nisi nikada prolazio.
Porazgovarat ćeš s ženom.

Kasnije si izbaciš jedan ili više termina šetnje i ubaciš neki sport s ekipom i pivo poslije.

P.S. Ja još nisam vidio kućni aparat za rekreaciju koji se nije prenamijenio u vješalicu za košulje ili nešto slično.
Libertus je offline   Reply With Quote