Tema: Košarka
View Single Post
Staro 19.10.2020., 08:15   #4869
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
nisi pogledao video pa si moj post krivo protumačio. radi se o tome da je GSW imao 3 Ray Allena u petorci koji su trpali nenormalno (ne samo trice) i osvajali prstenje, a 29 preostalih ekipa je imalo 0 Ray Allena u petorci, ali su svejedno pokušali trpati trice i forsirati šut kao i GSW i nije baš išlo.

pozicija 5 praktički ne postoji jer nitko nema debelog centra kojeg treba čuvati pod košem, ekipe imaju visoke četvorke koje s loptom mogu sve živo, a jedna od bitnih stvari koje se danas traže je pogađaš - šut zamisli Shaqa i njegov broj poena da je umjesto igre leđima pod košem bio primoram šutirati s poludistance bacanja su mu bila kriminalna, dakle šut bez ikakve obrane, pa taj ne bi osvojio ništa da je morao šutirati

podatak da se danas u odnosu na prije 20 godina ispali 20ak trica više po tekmi, a istovremeno je prosjek zabijenih poena samo za par koševa veći govori sve. pogledaj video od 24. minute...

Citiraj:
Autor SympForTheDevil Pregled postova
Mislim da su baš is gswa tih 4 godine bili rekorderi po zabijenim mid range šutevima.

Jednostavno kad imaš takve šutere, svaki šut je dobar šut.
upravo to. analitičari su skužili da GSW šutira više nego bilo koja druga ekipa i da osvaja pa su ostali treneri došli na briljantnu ideju da će i njihove ekipe biti konkurentnije ako počnu forsirati šut Harden i još par igrača u ligi mogu trpati tim tempom, sve ostalo je natjeravanje iz obrane u napad i pumpanje obrambenih skokova protivničke ekipe
adaksinjo je offline   Reply With Quote