View Single Post
Staro 31.08.2020., 05:11   #471
markecSMB
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Cro
Postovi: 946
Citiraj:
Autor zwer54 Pregled postova
stavis ju pod custom vodu ako je do buke...
A tu vodu kao ne treba hladit+još treba raskopat svake dve godine i očistit i još zajebancija s prodajom blokova(možda ti lakše možeš prodat u irskoj, al ovdje bilo što high end je teško prodat), ne hvala...

Ja kad sam radio ovaj PC sam ga radio da bude performance al silent. R5 s silent fanovima, NHD15. Custom regulacija fanova. Al jebiga ne ide tiho kad najebeš 500W....prosjek za ostale igre je ispod 400W

Trenutno mi najviše troši MSFS2020 (500W peak), al imam slušalice, pa ajde nije toliko iritantno+zujanje motora.

Al imam spojen i 4k TV za igranje igri preko kontrolera. I to sve super radi, al je prebučno....čisto zbog generirane topline od strane grafičke

A grafička koju imam sam kupio baš jer ima ogromni hladnjak i bila je vrh po pitanju minimalne buke...

Amper je fail, čitam boost klokovi 1700Mhz, RTX 2080TI je išla na 2.1GHz.

I taj usrani rej trejsing je nešto najgluplje što je ikad izdano, ne zanima me. Nadam se kad to nije uključeno da onda troši ispod 250W...

Većina ljudi ovde ne kuži što je imat grafičku od 250+W, ja sam imao nekoliko i to je jebanje majke za nekog ko ne voli zujanje

I nije samo do buke, već i do topline....upravo sad me boli glava od klime koju sam morao palit jer je bilo prevruće...
markecSMB je offline   Reply With Quote