View Single Post
Staro 23.08.2020., 14:20   #68
BRLEE
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2019
Lokacija: Rijeka
Postovi: 58
Citiraj:
Autor Risnjak Pregled postova
Ne znam jeste li čitali ono što piše sitnim slovima?Korisnik ima obvezu najkasnije u roku od 90 dana od dana izgradnje svjetlovodnog priključka i omogućavanja priključenja na širokopojasne usluge, s jednim od operatera usluga dostupnih u RUNE mreži sklopiti ugovor. Ukoliko korisnik ne sklopi ugovor u navedenom roku, obvezan je izvođaču nadoknaditi prouzročenu štetu u visini od 1.800,00 kuna uključujući zakonske zatezne kamate i sve ostale zavisne troškove. Da još nadovežem ove dvije firme koje imaju ugovor sa Rune ne mogu proći na tržištu 1. Ugovor 2 g 2. za sada slaba ponuda. 3. Nije meni problem dati 750 kuna ali na Grobniku gdje sam ja penzioneri sigurno neće to izdvojiti a nije im ni jasno što je RUNE. Što se tiče IPTV pa ne želim plaćati FREE programe. Ne branim HT ali za 275 kuna imaš NET + IPTV i brzinu 500/250. I na kraju koga još zanima telefon i to besplatne minute za fiksne brojeve da crkneš od smijeha. Ako Fibernet ne poboljša ponude ništa od toga. Terrakom ni da ne spominjem. Ali još jedno dolazi u obzir a to je 5G mreža a i sada kome ne treba više od 400 giga mjesečno ima dobrih ponuda.Lp
Pa ovo za 3 mjeseca da se treba sklopit ugovor sa operaterom nakon šta oni uvedu ftth doma to je okej msm 3 mjeseca da se nadje ko ce mi pustat internet je po meni okej. Za penzionere iskreno me nije briga šta si ti spomenuo oni će imati ono klasično jer ni sami neznaju šta je internet a ako znaju dovoljni su im klasicni paketi od bilo kog operatera. Ovo za IPTV to se slažem makar još neznamo šta nudi fibernet od kanala. Terrakom kad sam i ja gledao nebi ga uzeo preko Fiberneta jer nema smisla a Fibernet i dalje čekam stranicu da vidim šta sve imaju detaljno. Ako uspiju dogovorit sa Iskonom ili A1 to bi bilo odlično za sve.
BRLEE je offline   Reply With Quote