View Single Post
Staro 12.08.2020., 07:41   #2095
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,733
Evo da se ja opet javim ovdje sa ovim svojim gore spomenutim FX 8320 koji sam jos u 4tom mjesecu nabavio i nije bio koristen sve do jucer. A jucer me iznenadilo da nezeli Post-at. Kupio sam ga na njuskalo i sumnjam da mi je covjek uvalil macka u vreci, no opet ako me vec htio zeznut mogao mi je poslat ciglu na tisak jer sam platio na banku a slanje je bilo tiskom. No mozda u ovom slucaju ovaj FX 8320 koji neradi i je cigla od 300kn.

Sumnjam i zbog toga sto covjek nema javno telefon na njuskalu i da stvar bude jos cudnija prije dva tjedna taj covjek mi poslao sarkasticnu poruku na njuskalu o jednom proizvodu koju prodajem. Pa tko normalan okolo na njuskalu komentira sarkastocno cijene proizvoda, znam ima ih svakakvih.

No da se vratim na procesor. On samo zavrti ventilator od coolera, ugasi se pa se ponovno upali, zavrti i tako u krug, to je na jendom napajanju, na drugom napajanju zavrti ventilator i komp e ugasi. probam na dvije ploce i potvrdjeno je 100% da CPU ne radi. Da nebi opet netko pomislio da mozda sam ga stavio naopacke unutra ili nesto slicno jer sam u isto racunalo stavio fx 8300 i on radi ko urica. GA-970a-ds3P su ploce.

Pa eto vidim ima ovdje strucnjaka, pa ako mozda se moze nesto napravit s tim procesorom? Neke one voodoo cake kao s grafickama u pecnici, mozda nesto slicno ima za CPU procesore?

P.S. proslo mi masa procesora kroz ruke, jos nijedan mi nije krepao, odnosno nisma jos vidio krepan procesor, pa nije valjda ovaj sad prvi.
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote