View Single Post
Staro 07.05.2020., 21:18   #2734
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,115
Citiraj:
Autor t-krom Pregled postova
Jedino što sam našao je neki vodič kako maknuti zvjezdice iz adb-a da se otkrije voip pass. Idem u garažu po ADB to probat, srećom ga još nisam bacio.

Ovo je postupak za izvlacenje IMS user/pass iz ADB-a koji je uredno fercerao. Jel to jos vrijedi - ne znam, ali mozes probat.


1. Odspoji router sa DSL linije

2. Logiraj se u router sa:
username: administrator
password: !tc0Mht43401I0xxxxxx (primjer: !tc0Mht43401I0027666)

3. Advanced Mode: System >> Backup Configuration file: Snimi postojecu konfiguracciju "data.xml"

4. Advanced Mode: Home Network >> PPP - Ethernet over ATM (crvenim slovima) >> Settings - (na dnu) PPP Client 1
>> Settings - Password: Oznaci "Show password" i provjeri da router prikazuje tvoj pass za spajanje na internet!

5. Napravi kopiju spremljene konfiguracije "data_rad.xml" i otvori ju u Notepad-u

6. Potrazi string "@ims.t-com.hr"

7. U liniji iznad pronadjene je pod value upisan string od 40 znakova. Oznaci svih 40 i kopiraj.
(To je tvoj IMS password, primjer: 80c8339421cd92f7982249001f36ff80f0de2680)

8. Potrazi string "@htnet-dsl"

9. U liniji iznad pronadjene je tvoj internet password od 40 znakova. Oznaci svih 40 znakova i zaljepi prethodno
kopirani IMS password. (na mjesto internet lozinke stavljas IMS lozinku)

10. Spremi promjene i ucitaj taj novi konfig fajl "data_rad.xml" u router.

11. Ponovi korake pod 3. i 4. i ADB ce ti sam obznanit tvoj IMS password.

12. Advanced Mode: System >> Restore Configuration file: Vrati konfiguraciju "data.xml"
(ucitaj pocetno spremljenu konfiguraciju, da sve vratis na svoje mjesto) i spoji DSL liniju..


Nakon toga ti jos samo preostaje napravit preostalu IMS konfiguraciju, sto je malo zajebanije od izvlacenja user/password-a
Prezime je offline   Reply With Quote