View Single Post
Staro 07.05.2020., 00:23   #1569
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
Probaj onaj Parkside za trećinu cijene. Imaš 1 mjesec da vratiš ako ti ne odgovara.
Citiraj:
Autor buljaka Pregled postova
Ma no,nisam kreten kvotao pa je ispalo zbunjujuće jbg ��

Parkside je meni stvarno ugodno iznenađenje. Preporuka

Poslano sa mog Mi 9 Lite koristeći Tapatalk
Je, Parkside je i meni baš iznenađenje. Imamo jedan odvijač / bušilicu 16v i stvarno dobro radi svoj posao.

Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Pitanje je koliko ti treba. Ak je za doma, par puta godišnje, mislim da ti nema smisla davat 1500 kn. Pošto u lidlu kupiš nešto slično i još 7 baterija za te novce. Da je kvalitetnije od parksajda, je definitivno.
Vodoinstalater kojeg znam uzeo baš u lidlu sds+ parkside akicu i za bilo kakve manje rupe nju koristi. Makite stoje po strani.

Ak baš želiš Bosch, imaš recimo ovo za manje novaca, ak ti ne smeta što je motor s četkicama.
Razmišljam bacit (doslovce) malo više novaca jer mi se čini da su ovi Boschovi alati lakši i spretniji za rukovanje. Makar ja neću bit cijeli dan s njom u rukama, pa mi težina ne bi smjela igrati ulogu...

Gledao sam i ovu koju si ti linkao, ali ona nije udarna, pa mogu zaboraviti bilo kakve zidove.

Edit: A ne bi možda bilo par puta godišnje jer bi sad slagao jednu kuhinju, sebi neke elemente za kupaonu... otkrio sam da su mi takvi radovi odmor za dušu i baš uživam u njima.
Elven je offline   Reply With Quote