Tema: Dying Light
View Single Post
Staro 11.02.2020., 16:32   #183
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,223
Sad kad sam se malo skulirao i ohladio nakon idiockog zadnjeg nivoa sa onom krnjom kanalizacijom di sam poginuo valjda 100x i spomenuo sve i jednog člana familije developerima, dajem ocjenu 5/10.

Totalno debeli prosjek je igra. Far Cry ripoff ali totalni. Oš kraftanje, oš skillovi, oš krnji tornjevi, čak i sama priča je Far Cryovska sa svim twistovima i raspletima.

I onda vrhunac ripoffanja Far Crya - onaj level sa Jade u halucinaciji.

Pa jebemu što nije dovoljno da Dae Cry sam sebe reciklira, da je i ovima trebalo reciklirati to. Znam kad je igra izašla, nakon FC3 i FC4. Da je ovo ubisoftova igra, bio bi samo reskin

U svakom slučaju, Far Cryjevi su mi draži nego ovo. DL2 ne mislim ni igrati a kamoli kupovati.

Btw, jel ima negdje statistika kakva koliko sam pobio zombija. Imam filing da sam ih pobio valjda 10.000... strašno

Netko je rekao kako mu je Metro Exodus bezveze jer su prazne mape ovdje ko sajmeni dan u New Delhiju, 70.000 zombija na km2

Uf. Ajd, skureno 14 sati... srećom pa nisam dugo niš igrao i stvarno nisam kaj imao pa bilo ok za zagrijat prste prije subote
Brko je offline   Reply With Quote