View Single Post
Staro 04.01.2020., 17:48   #3916
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,352
Ne znam jeste li nedavno što slali na servis u Linksu, no procedura je prije bila ovako:

Dođete na red, djelatnik vam pogleda račun, jamstvo, provjeri je li proizvod oštećen, da li ste priložili sve i fotografira proizvod.
Dobijete papir s potvrdom kakav ste uređaj predali s napomenama, reklamacijsku primku i web kod da možete provjeriti što vam se događa.
https://www.links.hr/hr/article/servisni-nalozi

Prije:


Sada, djelatnik vas uputi da sami odete na računalo sa strane za "predprijamsku primku" na servis.
Sami unosite datum računa, šifru artikla, opis kvara. Imate opciju slikati artikl ili opis kvara ali na vrhu ekrana je očajna kamera i slika ispadne mutna. Uopće ne možete slikati da se jasno vidi artikl i što je sve uz njega.
Zadnji korak, ispisuje se primjerak za vas i za njih te se navodi da je to "predprijam", namjerno vam nigdje ne ispišu datum, prodavač vam se nigdje ne potpiše, ne dobijete kod za web provjeru, nigdje nema ničega potvrđenog.
Trgovac nije ni tražio da mu ostavim original račun/jamstvo jer kaže da to već imaju u računalu.
Oni me mogu nazvati za 2 dana i reći da sam im ja predao kamen na servis a ne proizvod i ja nigdje ne bi imao nikakav dokaz o suprotnom. Ili mogu imati 6 mjeseci proizvod na servisu a meni nigdje na papiru nije napisano kada sam ja to ostavio u poslovnici.
Predao sam u komplet originalnoj ambalaži, čak je i navedeno da se mora u kutiji predati na papiru.

Sada:

__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote