View Single Post
Staro 26.11.2019., 21:32   #1105
boris1408
Premium
Moj komp
 
boris1408's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Petrinja
Postovi: 190
Ovisi i kakav si tip covjeka.
Imas ekipe koji paze na stvari tako da im neke stvari traju "vjecno". Moje Cloud 2 su recimo iste kao prvog dana kad sam ih uzeo. Kvaliteta izrade je stvarno vrhunska, ali usprkos tome frend je svoje sjeb.. nakon nekih 8 mjeseci.
Sad imam SHP9500 i to su jebene sluske (OTVORENE SU I NISU ZA PREPORUCITI AKO IMATE PUNO POZADINSKE BUKE OKO STANA ILI KUCE). Lakse, udobnije i imaju puno bolji zvuk od Cloud II.
Same slusalice nije problem naci jeftinije i bolje od "gaming headset-a", ali sloziti dobru kombinaciju s mikrofonom je.
Zbog dosta losih review-a za mood mic uzeo sam jeftiniju kinesku verziju sa LINK-a.
Ono, kabal dosta tanak, ali pleteni. Prekidac za smanjivanje i pojacavanje radi ok kao i MUTE mic tipka. Sam drzac mikrofona je isto ok, ali cini se nekako slabasan. Mikrofon kapsula je ispod prosjeka i bilo je zicica koje su strsile sa mikrofon kapsule (lose zalemljene) pa treba uloziti malo vremena da se to sve sredi. No, kad i sve to sredite mic je mono i kvaliteta li-la tako da je dobro zamijeniti kapsulu.
Sve u svemu 5/10.
Od onako mikrofon kapsula koje bi se mogle koristiti za zamjenu nasao sam samo kapsulu sa Sony MH410c. Mic je omnnidirekcionalan tako da to nije bas savrseno rjesenje. Na kraju, kopija V-moda mic-a + kapsula (Sony MH410c) = 15 eura, a moras se dobrano naraditi da to sve lijepo slozis.
+ Dobro je staviti spuzvicu na taj mic kako nebi bilo neugodnih zvukova disanja plus probijanja zvucnih zidova sa p i slicno. To je jos koji euro ako nemate koju kod kuce.

Ta sva muka jel sam probao zaobici stolni mikrofon. Ne pase mi nikako jel volim minimalizam, a i ne funkcionira bas dobro sa mehanickom tipkovnicom i lupkanjem po stolu.
Druga solucija mi je bila "ruka" i Yeti snowball, ali za casual gaming mi je to bilo smijesno . Ogromna kugletina ispred mene i jos joj moram biti dosta blizu ustima nije bila za mene.
Ako tko ima kakav savjet (a da nije mood mic koji je puno preskup) rado bi ga htio cuti.
boris1408 je offline   Reply With Quote