View Single Post
Staro 12.11.2019., 22:56   #213
vladjan1901
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 316
nejde ništa preko lana, klijent se spaja iz vana, napisao sam RDP-om, ima ograničen pristup sinesisu. osoba koja inače vodi knjige, radi direktno na serveru ili se može isto spojit iz vana. to je to. rečeno mi je da se to može sredit u win10( administrirat usere za klijenta i ovog koji vodi knjige) i synesis ide pro verzija jer s njome možeš upravljati ograničenjima u samom programu(da klijent ne prčka po podacima, po kojima nebi smio prčkat). ali pusti synesis. meni treba komp koji glumi server i radi u uredu non stop. što da kupim da ne preplatim, znam da to može i obični komp vrtit, samo kupuje firma i neda mi se zajebavat sa sklapanjima, ipak je investicija, od koje nema neke zarade, al zasad mi treba. vidim da su desktop serveri skuplji, drugačiji procovi idu, ne kužim u čem je razlika, pa pitam.


Ovo s lan-om mi je sve jasno, to sve znam sam napravit, imamo mrežu u uredu, nismo povezali synesis, jer ljudi rade sa svojim firmama na svojem kompu na svojoj verziji programa, nemam potrebe za time.

Zadnje izmijenjeno od: vladjan1901. 12.11.2019. u 23:05.
vladjan1901 je offline   Reply With Quote