View Single Post
Staro 23.10.2019., 22:44   #17
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,958
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Ako ja sad, hipotetski, imam u firmi 3 kompa koji su u istom accountu i dođem doma i sa svog privatnog kompa se moram spajat na neki od ova 3 u firmu, da li će mi TV zabranit to?
Ja sam imao setup 3 kompa u lokalnoj mrezi, workstaiton i dva renderslavea, instalirao TeamViewer free na njega i sluzio mi je samo da pokrenem render node na render slaveu i stisnem par klikova, cisto da nemoram palit monitor na renderslaveu.
Koristio sam ga tako godinama 2-3 puta mjesecno po 4-5 provjera. Nisam se uopce spajao remote, samo kroz local mrezu (ukljuceni su bili local settingsi u postavkama).

Ali od verzije 14 TV mi je odlucio "zabranit" spajanje na renderslave 1 (na njega sam se spajao vecinom a RS2 sam spajao samo da napravim shutdown/restart) jer je zakljucio da ga korisitim u komercijalne svrhe, spajanje na RS2 je i dalje radilo a na RS1 vise nije htio.

Tada sam ga odlucio pobrisat i vozi dalje. Skinuo Anydesk free verziju da proucim jel mi pashe a i ako se odlucim da mi treba PRO jeftinija je pretplata .
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je online   Reply With Quote