View Single Post
Staro 27.09.2019., 19:03   #1442
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,460
Citiraj:
Autor Omega 3 Pregled postova
Da li će biti dobra krpa za brisanje stakla?
Kad ti je napisao da ispoliraš bazu kulera, mislio je da uzmeš jako fini vodobrusni i da ju tako ispoliraš. To daje mrvu bolje rezultate.
Original kuler ima dosta loše obrađenu bazu. A original pastu možeš skinut sa čime god želiš, ja to obično čistim sa 100%-im alkoholom.

Citiraj:
Autor MiL Pregled postova
Evo lagano i ja zamijenio svoj 1600 sa 3700x. Proslo iznenadujuce glatko samo me jedna stvar izluduje. Pri restartu Windowsa 10, kad bi se trebao dogoditi soft reset mainboarda, ploca se ugasi na sekund pa onda opet upali. Mislim restarta, al zasto se ploca dovraga gasi? Kao ono kad radi memeory training pri prvom paljenju kad se promijene ram postavke. To neka normala kod ovih novih Ryzena i X370 chipseta? Ploca je stara dobra Asus C6H. Probane dvije zanje bete 075 i 7501 i kod obe ista stvar. BTW, izgleda da je beta 7501 danas presla u oficialni. Zahvaljujem!
Ja sam još uvijek na 7403, RAM na 3133 sa ručnim postavkama i reboota se komp bez gašenja, traje to malo duže nego na starom intelu, ali nema gašenja. Gasi se samo ako sam ga skroz iščupao iz struje i onda kod prvog paljenja.

Otkuda ti info da je 7501 službeni? Na support stranici je i dalje 7403 zadnji.

EDIT: Vidim da pišu na overclockers.net i na asusovim forumima da je to novi službeni i da je (valjda) lošiji/stariji od beta 0075 kojeg je linkao Shamino.
I vele da ima taj double boot što spominješ.
__________________
Slobodno me dodajte na PSN

Zadnje izmijenjeno od: Disco. 27.09.2019. u 19:12.
Disco je offline   Reply With Quote