View Single Post
Staro 08.09.2019., 15:33   #1092
boris1408
Premium
Moj komp
 
boris1408's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Petrinja
Postovi: 190
LINK

Da, mislim na 668b. Bio je nekakav popust + koji euro sa gift karta sto je ostao ranije pa su me ispale 20e. Earpadsi su bili dodatnih 10e. Sa malo "papira" ispred drivera da se snizi treble mislim da su to jako dobre slusalice (al ruzne do bola ).
Sto se tice trgovine ja sam ti u DE, tako da se ne nadas bas.
Kad pogledam sta sve sad prodaju ljudi pod "gaming headset" muka mi je. Do nekih 300kn mogao i preci preko nedostataka jel je za dosta ljudi "plug and play", ali sve iznad toga se ne isplati. Pa ove nove Logitech G pro X su gledajuci mjere sa neta srot (nisam ih isprobao). Dzaba kvaliteta i udobnost +++++ kad je primarna svrha tj. zvuk los. Chocotaco ih je poceo koristiti i primjetio sam da dosta puta kaze kako ne cuje protivnika. Za 900kn (ako se ne varam toliko su u HR) bi bilo ok da dobijes bar solidan zvuk ako nista.

Sto se tice mic-a na "uradi sam gaming headsetu" slozio sam ovaj moj Bluesmart da funkcionira dosta dobro. Na 80% sensitivity je + 10dB pojacanja i zvuci sasvim ok. Morao sam dosta dignuti glasovnu aktivaciju na TS i Discortu da mi tipkovnica ne aktivira mic. Jos nisam odlucio dali cu ga kaciti na odjecu (ne hvata toliko puno smetnji kao sto sam mislio) ili cu ga ugraditi u stalak od nekog starog Genius desktop mica sto imam jos od prije 10 godina .
boris1408 je offline   Reply With Quote