View Single Post
Staro 19.08.2019., 16:05   #5236
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Ti stvarno živiš u selendri od države . Kod nas, u je**nom Hrvatistanu, ga ima za nabaviti, a kod tebe, u velikoj Kanadi, ga još nema. Jest da je cijene prilično daleko od najavljenih 500€, ali...

slazem se u potpunosti. Kanada je specificno trziste. Vrlo skrt narod. Needuciran po pitanju tehnologije. Tako da se ne isplati drzati ove "nepoznate" brandove, kada ekipa kupuje ajfone i zamzunge i za drugo ne zna. Nema podjela na apple i android, nego iphone i samsung



znas kako mene gledaju kad me pitaju koji je to mob, kao da drzim neku ekskluzivu ( a imam HTC U11 ) pa onda slijedi tilt, HT what?


Citiraj:
Autor panda505 Pregled postova
Zvuk je kakav je zbog toga što ja nisam redatelj. Moje snimanje je blago rečeno komatozno...
Em što sam sa valjda promilom i pol skakao pred stejdžom i što ne znam držati mobitel kod snimanja (na pola videa se baš čuje kako sam prstom prekrio zvučnik).
Makar, to nije ni poanta komentara.
Kvaliteta je bitna. Posebice kad se radi o 60fps UHDu...

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk

sto sam insinuirao, da u tim uvjetima niti ne ocekujem nikakvu kvalitetu snimke, niti ce ijedan mob briljirati.



meni je test mikrofona kada snimam u kuci, gdje je tisina, pa netko prica, i recimo imas neku pozadinski buku, tipa tv, ili frizider... e ako to pokupi sve realno mob, to je za mene onda top mikrofon.



jer masovno mobiteli rade teski noise canceling, i onda kompletno izoliraju zvukove, i onda to zvuci UZAS.
Gabre je offline   Reply With Quote