View Single Post
Staro 14.07.2019., 00:59   #63
hash
Premium
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,431
Citiraj:
Autor vcendaki Pregled postova
kolega hash je spomenuo "kvalitetne tečajeve" šta preporučuješ ?
Sori, ja sam ti samouk pa nemam bas tolko iskustva sa skolama. Na zalost, ovaj dio foruma nije toliko posjecen pa bas i nema preporuka ali vjerojatno niti sa jednom od razvikanijih skola neces fulati.

Zasto ti onda preporucujem tecaj? Jer sam sam toliko vremena izgubio na nekim trivijalnostima koje sam preskakao jer ni nisam znao da postoje, a nisu mi trebale na pocetku.
Iz ove prespektive bi rekao da sam bio glup (i tanak s lovom) sto si nisam uplatio nesto. Za pocetak kreni sam s bilo cime, paralelno googlaj i raspitaj se kod frendova, i samo kreni. Ali vjeruj mi, puno je "lakse" kada iskesiras i moras doci negdje nakon posla, nego od doma sam. Pogotovo ako nisi taj mindset.
Citiraj:
Autor nhooyd Pregled postova
gledam si baš benefite odjebavanja zivota preko tjedna (vikendom sigurno imam 5-6 sati za odvojit za sve). Ili malo zaglaviti par godina ili do kraja zivota trpat se po firmama, računovodstvima, radit od 8 do 4 etc etc, ja se evo, nakon godinu dana zelim objesit lagano pa ozbiljno razmisljam da promjenim karijeru.
Sve si rekao.
Jel ti bitnije pogledat film/seriju, kenjat o stanju u drzavi na pivi, ili ces radije doma kodirat i ulagat u svoju buducnost par godina? Pa onda biti 10-20 godina na miru? A ako odigras kako treba i uz malo srece ili ako nastavis tim tempom, onda i do penzije.
Samo zaboravi ono "sutra cu", "navecer cu" i slicno. Sad ces ili neces.
hash je offline   Reply With Quote