Tema: Automobili
View Single Post
Staro 27.06.2019., 13:48   #44786
thunder11
Premium
Moj komp
 
thunder11's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 1,690
Šta "majstori" rade u ovlaštenim servisima je blago rečeno užaš. Moj trenutni mehaničar kojeg sam našao prije dvije godine je radio za citroen. Napustio ga je i počeo samostalno raditi. Čovjek je majstor, doma ima starog DS-a očuvan do najmanjeg detalja, posao radi precizno, korektno i profesionalno. A šta sam se svega načuo od toga šta rade je za nevjerovati...od toga, kako sipaju ultra jeftinja ulja u auto (ako uopće mjenjanju), pregledi auta su užasno površni, stavljaju rabljene (skoro istrošene mehaniče dijelove itd...od kada sam ja svoj uzeo 2012, dva puta sam bio u ovlaštenima i nikad više.

EDIT: prvi puta kada sam išao do njega za izmjenu ulja, filtera i svega popratnog, vidim da je digao prednji dio auta na "kip", pitam ga zašto to ? svi samo legnu ispod puste ulje i amen....odgovor njegov je bio da doslovno time uspije još pola litre ulja izbaciti iz auta (provjereno). Druga stvar je bila da me mučio neki užasan zvuk lupanja kod auta.....4 mehaničara sam prošao nitko nije mogao naći problem, jedan pak reče da pojačam radio i amen (lol). Dok kada sam otišao kod ovoga, čovjek je 3 dana tražio problem, zvao brata da mu pomogne i na kraju uspiješno riješio. Takav trud rijetko tko danas još ulaže.
thunder11 je offline   Reply With Quote