View Single Post
Staro 22.06.2019., 22:19   #4913
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor Nixis Pregled postova
20GB mjesečno.

Na što vi trošite ljudi moji, na gluposti. Youtube 0-24h izgleda

Ja kao nekakav čovjek koji je u IT-u i smatram da sam u korak sa tehnologijom godinama ne mogu potrošiti više od 5GB. Posao mi je unutar Wi-Fi ranga, ali na poslu ne surfam po cijele dane nego radim jel.

Sad kako vi i vaše žene potrošite 20-30GB mi ne ide u glavu.

No dobro, to je zato što naš narod voli na visokoj nozi živjeti pa im je 300kn tarifa za mobitel sitnica.

Kakvih sam se gluposti nagledao radeći za jednog teleoperatera tako da ne vjerujem nikom od vas tu i temi da potrošite 20GB na normalno korištenje mobitela

Njuškalo ili dućan će biti uvijek jeftiniji od pretplatničkih tarifa koje su pljačka naroda. Eto, vi navalite plaćati mobitel 5000kn + tarifa još 5000kn u dvije godine.

@Locks

5GB u tri dana, slikaj mi pls svoju potrošnju neta po aplikacijama. Zanima me, ne uključujući torrente kako to potrošiti.
Evo npr ja imam mjesečno cca 2 GB na YouTube od pjesama i nekih likova koje pratim jer me boli k koliko vuče.

TeamViewer cca 1 GB ,
Cezih cca 2 GB
Tapatalk 2 do 3
9gag 1 do 2
Viber 1.5 do 2
To mi je mjesečno normalno bez updatea aplikacija koje isto pun k uzmu .

Ne spajam se na WiFi nikad jer mi je doma WiFi očajno spor a na poslu sam po terenu

Žena ima slično osim što na YouTube gleda još neke pizdarije pa potroši i do 10 GB nekad...

Ne smanjujemo kvalitetu na 360 i sl

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
buljaka je online   Reply With Quote