Tema: Anthem
View Single Post
Staro 09.04.2019., 09:42   #94
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,121
Puno mi je to za čitati, ali igra je daleko od onoga što je bila u demo-u ili u početku.

Priča je ok, mene držala dobrih 5-6 dana zaljepljenog za TV. Odigrao sam, nemam volje grindati dalje, ali ima se što igrati.

Osobno mi je čak bolja od Destiny serijala.

Letenje je užasno zabavno, fajtovi su isti, monotoni i dosadni s vremenom, ali opet moraš ih odraditi.

Ono što me najviše smetalo su bugovi i nedostatak nečega što bi me držalo u igri kada prođem glavnu misiju. Osobno mislim da takve igre imaju potencijala da ljudi natuku stotine sati, ali jednostavno loše odluke + loša realizacija, ništa s toga. Tako je i ovdje.

Ja sam prošao priču s levelom 19. Sada bi trebao do 30 grindati misije i strongholdove, koji se ponavljaju svaki puta. Tu su trebali poraditi.
3 strongholda i ponavljajuće misije, mene je to dotuklo. Pogotovo kada sam išao raditi "Legendary missions", očekivao da ću dobiti nove misije i legendary gear, kad ono, vraća te na "teže" misije u kampanji, s težim protivnicima...

Uglavnom, kod mene ima prolaz. Zabavno je u svakom slučaju. Nije remek-djelo, ali prolaz svakako ima, unatoč lošim kritikama. Da su ubacili jedno 20-tak različitih dungeona/strongholda s 20-tak različitih Titana kao main bossova, igrao bi. Ovako, nemam volje.
Plus toga, rijetkost dropa, tj. item rarity ovisi o levelu. Znači, ako je od levela 1-10 drop common (sive boje), samo takav možeš dobiti. 10-20 je npr. rare item (plave boje) i samo takav možeš dobiti. Tek na level 30 možeš dobiti neki legendary. A do level 30 ima grindanja šestoko.

Zadnje izmijenjeno od: Mommistake. 09.04.2019. u 09:50.
Mommistake je offline   Reply With Quote