View Single Post
Staro 04.04.2019., 21:17   #402
mathas
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2019
Lokacija: Split
Postovi: 0
Oduševljenje!

Pozz is Splita! Da javim svoja iskustva nakon par dana (cca 30km).

Totalno oduševljenje, imam 104kg i nevjerojatno je kako romobil vuče moje sexy tijelo,to je cudo.

Uglavnom, iznenaden snagom koju pruza, ocekivao sam puno manje. Naravno snaga opada kako i baterija, osjeti se ispod 25%, sto je i normalno.
Brzina od 25km/h je vise nego dovoljna i zabavna, ne planiram stavljati jaci firmware.

Pošto su mi gume (CST, dosle sa njim) na cca 4,18bara osjeti se svaka veca grba ili rupa, nije ugodno ali bitno je samo naci dobru rutu po gradu. Uzbrdice rjesava dobro, barem u mome slucaju, vozim se dijelog grada blize moru. Gust je proci cijelu obalu.

Sa sada jedini problem koji imam je da se malo rasklimao preklopni spoj, stavio sam neke tanke spužve i zategnuo, sada je odlicno, ali bojim se da ce onaj klin puknuti zbog grube voznje tu i tamo,pa cu naruciti onaj klin sa Vilda.lt stranice, pa javim dojmove, ne bi trebalo biti tesko zamjeniti. Takoder imam dojam kako mi je taj klin malo zakrivljen udesno, jos nisam otkrio kako to nastimati.

Kupio sam neki posebni WD-40 (zeleni ako se ne varam) za podmazivanje kotača, super djeluje. Malo sam zategnuo kočnicu i planiram staviti vruceg ljepila na spoj od stop svjetla da ne struze po gumi. I savjetovao bi da uzmete produzni ventil za prednju gumu jer na pumpama necete moci koristiti pumpu za zrak na prednjem ventilu jer je prekratak tj. ventil je zavucen radi motora.

Sve ostalo je top,prezadovoljan sam, ispalo me cca 2500kn (na pretplatu) jer mi je A1 skinuo 300kn sa pretplate (24x115kn = 2760kn) jer su me mentalno izgnjavili dok ga nisam dobio, plus dobio sam bijeli umjesto crnog ali ne zalim, sve je vrh!

Ako netko sa romobilom ima zelju prikljuciti se voznjama od žnjana do marjana i popit pivicu usput, neka se javi
mathas je offline   Reply With Quote