View Single Post
Staro 08.03.2019., 18:43   #3878
skalar
Premium
Moj komp
 
skalar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,592
pa zato što eu daje novce i provjerava ,njima je bilo isplatljivo i postoječe stanje ali ovak nije bespatno ali veliki dio cijene eu komisija pokriva ,a oni moderniziraju mrežu ,a usluge kao netflix ,a biti će ih i više, im je velika konkurencija,evo ja na primjer u sljedečem ugovoru nemam namjeru uzeti max tv ,nekako mi je privlačnije uzet netflix i hbo go,a i jeftinije nego uzeti osnovni + pakete, to ti je u biti to kaj u drugom djelu teksta napisao samo to već traje par mjeseci i rok im je 2021 g. zato sad šalju dopise,i da si pitao to bi ti i rekli na 08009000 to nije tajna nego se ne objavljuje na velika zvona jer bi im služba bila zatrpana do 2021 g. sa pitanjima -"kad će kod mene".

hrvatska država s time nema nikakve veze odnosno šlepaju se ,da postoji nekakav stvarni hrvatski program za širenje broadbanda već bi odavno svi imali bar 50/10,bili bi doneseni zakoni i rokovi ,kad postoje sredstva (a postoje) i kad odluka padne postavljanje optike /kaslića ti stvar dan-dva u kvartu, puštanje u pogon je moguće u roku od 7 dana,s tehničke strane nije to baš tak komplicirano , mi nismo ni znali da nam uvode optiku u zgradu jedno jutro se muvo tehničar ericsona po ulazu i nakon 10 dana leci u kasličima,a za rularne sredine dok se neodrži licitacija za 5g mreže nije ni sigurno da će biti potrebe, sve ovisi kako će proći u njemačkoj ,ako prođe želja njihove vlade da moraju pokriti približno 100% teritorija (svi tamošnji operateri su protiv toga) onda će tako valjda biti i kod nas.
__________________
-

-


Zadnje izmijenjeno od: skalar. 08.03.2019. u 19:06.
skalar je offline   Reply With Quote