View Single Post
Staro 07.03.2019., 17:10   #6519
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor robee Pregled postova
Da zavrsim sagu o promjeni baterije na S7...sve se odvuklo na skoro dva tjedna. Danas konacno dosla nova baterija i zadnje staklo. Navodno mu nije dolazila roba ovih dana..hm..
Ovog puta sam bio prisutan zamjeni pa iskljucujem sve moguce opcije manipuliranja.
Stvar je pomalo cudna posto je rekao da je napravio zamjenu a sada je prilikom skidanja zadnjeg stakla vidljivo original ljepilo na njemu kako i ispod baterije. Prilikom skidanja boja se ogulila kompletno po svim rubovima. Ta navodno nova baterija koja je bila u mobitelu ima godinu proizvodnje kao i moj mobitel (datum na bateriji 30.06.2016 a mobitel je proizveden 23.07.2016.) a ova druga nova je 28.01.2019 i dosla je u servisnoj Samsung ambalazi. Cijena zadnjeg stakla je 255kn (vidio sam racun koji je dobio sa robom) i dodje komplet sa zastitnim staklom senzora i lece kamere kao i svim ljepljivim trakama. Zamjenska stakla dodju bez stakla za lecu kamere i bez ljepljivih traka.
Phone info je odmah pokazao health 99.07% sto kod te navodno prve nove nije bio slucaj tako da cijela prica o prvoj zamjeni ne drzi vodu.

znas onu staru, ako smrdi ko govno, izgleda ko govno, onda je govno.



Izgleda da te htio lijepo zavaljati, APP i dobro. Zato ti i nudi odmah garanciju i zamjenu.
Gabre je offline   Reply With Quote