Citiraj:
Autor Inovator
Kakva je situacija s Mini Clubmanom? Znam da je Mini imao prilicnih boljki u ranjjim modelima, a sad glefam 2014.+ pa me zanima ima li jos kakvih mana? Vidim da se motori svode na 1.6 benzin ili onaj BMW 2.0 dizel.
|
Ako gledaš 2. generaciju (2015. - danas ), onda imaš samo 1.5 benzinac (One, Cooper) i 1.5 dizel (One D, Cooper D).
2.0 benzinci i dizeli su samo u S modelima (Cooper SD, Cooper S i JCW)
Kolega iz Tomića mi uvijek preporuča BMW-ove 2.0 dizele
Meni se strašno sviđao, a onda sam ga otišao pogledati uživo...
Ako hoćeš Mini, a da je straga upotrebljiv, zaboravi ovo i gledaj Countryman. Ovo nit ima puno mjesta na zadnjim sicevima, a ni u gepeku. Zadnja dvostruka vrata su fora, barem dok ne pogledaš otraga u vožnji... Ako nemaš stražnje parking senzore ili kameru, u centralni dio gdje se vrata spajaju ti se lako sakrije debeli rasvjetni stup.
Koji god karavan danas pogledaš, svaki je em prostraniji, em je bolje opremljen i još je jeftiniji od tog minija. Jedino što nijedan ne izgleda bolje
