Bilo je tu svega, a ne samo problema sa doktorima. Gubitak povjerenja između igrača/trenera, starost/kvalitetea rostera, nemogućnost dovođenja mlađih vrhunskih talenata, malo tržište za marketing, pomalo monotona atmosfera itd.
Ono što je komično jest činjenica da je Leonard htio u rodni L.A., a Pop ga je poslao u najdalju moguću franšizu (koja je netom prije toga otpustila trenera godine) u susjednoj konferenciji (manje budućih susreta), sa najhladnijim vremenom i još povrh svega u inozemstvo

... ali je zaboravio da oni tamo znaju igrati, te da uvijek kotiraju visoko na tablici, pa im je P.O. praktički zajamčen.
No dobro, da se vratimo na dnevne novosti
Jimmyjeva reakcija na razmontiranje bivšeg kluba (42 poena razlike):
Btw GSW srušio još jedan rekord sinoć - sprašili Denveru rekordan 51 poen ... u prvoj četvrtini. Na kraju su Nuggetsi dobro i prošli - samo 31 poen razlike.
Šok i nevjerica za gledanje
