Citiraj:
Autor nickross
Kažeš "hoću raskid homebox usluge unutar 24h sukladno hakomovom pravilniku za raskid usluga pokretne elektroničke mreže" 
Simple as that.
|
Sve ja tebe kuzim kolega sta mislis reci ali to nebu proslo... ono citirano je iz doljnjih clanaka istih homebox uvjeta samo se odnosi na raskid ugovora.
Dakle ljepo pise tamo,
kakav god i iz bilo kojeg razloga bio raskid, primjenjuju se pravila za nepokretnu mrezu a oce oni trznuti na prijetnju prema hakomu, otom - potom.
Nije ni sat tv fixna usluga, jel mos nosat resiver i tanjur gdje god os ? Naravno da mozes... i svejedno opet 12 dana cekas iskljucenje
ako oni to zele naravno. Ja sam uspio iskljuciti za 8 tak da bude do kraja mjeseca no to je bila sam njihova dobra volja i cinjenica da sam opremu vec vratio.