View Single Post
Staro 07.12.2018., 20:03   #577
mr.ivek
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4
Ekipa ja ih imam već dugo, tj. konfiguracije računala sa SSD-om u Raid 0 polju.

Od 10 mj. 2012. najprije OCZ Vertex3 2x60gb kad su bili ssskkkuupi, a OCZ je u to vrijeme bio Best Buy. Taj komp je sad kod djece sa p35 intelovom pločom radi i OK ...



Od 4.mj. 2015. imam na svom kompu (Z77) u Raidu 0 dva Samsunga 850 PRO 2x128 GB, super zadovoljan i tada su ta dva diska bila skuuppa.



Sad planiram za Bozic novu konfiguraciju sa AMD-om i B450 i dva Samsunga 970 EVO 250 gb x2 u Raidu 0 ...



Ponekad odigram zahtjevniju igricu (2-3 godišnje), ostalo radim posao na kompu, podaci i posao uvjek na "D" disku za sada mehanika.



Igre instaliram na Raid 0 i to je to, odigram i obrišem, ne mjerim brzine niti me zanimaju testovi. Sve radi vrlo brzo i stabilno.



I prije SSD-a imao sam diskove u Raidu 0. Os i igrice sam pokretao sa njih... nikad rušenje i sranja, komjuteraš od 1998. godine... i tada je dobar komp koštao 7-8.000kn



Zato ako mislite slagat komp. kupite 2 ssd-a, naravno sada Samsunga 970 i stavite to u Raid 0, kad kupiš jedan, uvjek ćeš se pitati kako to radi i uvjek će te to kopati... zato tko voli nek ne špara.
mr.ivek je offline   Reply With Quote