View Single Post
Staro 17.10.2018., 10:31   #2223
Lak
Premium
 
Lak's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Usa
Postovi: 397
Citiraj:
Autor A.J. Pregled postova
Možeš li molim te reći koliko ti uobičajeno traje baterija i recimo kod jačeg korištenja? I dalje se premišljam dali uzet P20 koji mi je najviše primamljiv zbog veličine, ne želim tacne. Ujedno gledam da zamijenim P9 Lite zbog baterije i usporenosti.
Svakako je dobrodošai bilo kakav komentar na mobitel s obzirom da ga imaš već dovoljno vremena.
Iskljucio sam 4G od prvog dana i to je bitno napomenuti...tako da mi je stalno na H+ dok sam vani, i kada koristim samo mobilne podatke u kombinaciji sa pola mracnijih prostorija i pola danjeg svijetla na suncu (mozda ipak vise sunca), u popodnevnim satima, oko 16-17 baterija bude na oko 10-15% sa mozda nategnutih 4 sata ukljucenog zaslona.
Ako si cesto na wifi i pripazis da nisi na jakom svijetlu, onda se ne trebas brinuti.

Ali mogu reci da mi je u pocetku mobitel davao oko 5 sata upaljenog ekrana na H+ i raznim osvjetljenjima, a sada je to oko 4 sata.

Na wifi i u kucnim uvjetima, poteze do 8 sati upaljenog ekrana.

Ako imas blizu sebe izvor struje za punjenje ili furas externu bateriju, nema brige, jer se ekstremno brzo puni...cak i pazim da ga skinem s punjaca dok se napuni da nebi bilo da baterija gubi na snazi zbog drzanja na punjacu kada je na 100% ako to uopce utjece na buducnost baterije.

Sto se tice ostalog, brz je, niti jednom mi nije zastucao, niti jednom se resetirao, emui je meni ok, ne znam o cemu drugi pricaju kada kazu da im ne pase.
Fotografije ispadaju jako lijepo, nocni mode je fino ispeglan, meni se jako svidaju nocne fotke kako ispadnu... Jedino mi video snimanje nije na razini prilikom pustanja snimke, nekako mi izgleda zrnato.
Velicina moba taman, uglavnom nemam neke bitne zamjerke.

Ali pripazi da ga drzis u masci nekoj, jako lako se straznja staklena strana ogrebe. U paketu dolazi sa gumenom maskom.

Edit: ja za gablec jedem zrnati sir
Lak je offline   Reply With Quote