View Single Post
Staro 15.10.2018., 14:26   #2825
chillout23
Your God is in your mind.
 
chillout23's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2017
Lokacija: Planet Earth
Postovi: 642
Citiraj:
Autor bertone Pregled postova
Da, ma koliko to grubo zvučalo.
Gledaj, nisam sretan zbog tvoje nesreće, ali iz osobnog iskustva na tvoju situaciju gledam objektivno i realno.
Sve 5. I shvatio sam tako

Citiraj:
Autor bertone Pregled postova
Vidi, jasno mi je da se osjećaš prevarenim, ali išao si kupiti rabljeni laptop, gledao si cijene, uspoređivao razne ponude i na kraju si odabrao tebi najpovoljniju... i to je ok... ali nisi se dovoljno informirao niti si (zaključak iz tvojih dosadašnjih postova) pitao sellera da li proizvod koji kupuješ ima "to-to i to", a što je tebi bitno jer si pretpostavio da je to što tebi treba standard... jbg, ali nije tako.
Pa nije mi bilo logike da ga pitam jel ima ugrađen BT niti optiku. Jer apsolutno kod svih kupovina koje sam obavljao u 10 godina, ako nečega nije bilo na/u proizvodu, to je seller naveo.
I znači, ako sam ga ja pitao da li je sa laptopom sve u redu bla bla, par sati prije kupovine, onda bi mi bilo logično da mi kaže da nešto ne štima ili da ovaj model laptopa nema to, to i to

Ove priče se drži i seller i za mene ta priča nije ispravna, niti fer. I smatram to prevarom, da. A sve ovo ostalo je za mene jeftina psihologija prodavača.

Citiraj:
Autor bertone Pregled postova
Na kraju, ja ne znam što je pisalo u toj ponudi po kojoj si kupio laptop... tako da je bez veze da tvrdim da je seller u pravu ili da si ti u pravu./QUOTE]

To sam iskontaktirao već sellera i pitao ga. I napisao mi je da zna da nema tih stvari i da nisu niti navedene u opisu. Rekao mi je doslovno: ako te opcije nisu navedene u specifikacijama, znači da ih niti nema u laptopu i ako niste zadovoljni možete ga vratiti unutar 30 dana.

Izvoli: https://www.thinkwiki.org/wiki/Custom_BIOS
Hvala. Našao upravo malo prije.

Citiraj:
Autor ThePornstar Pregled postova
@Chill
Ove FRU-ove BT 4.0 modula Lenovo tražilica spaja samo sa x30 serijom.
Ako 4.0 BT modul ide u T520, super. Znam da je x20 serija dolazila isključivo s 3.0 pa ako postoji whitelist - vrlo lako se riješava BIOS flashom kojeg je spomenuo @Bertone.
Ok.

Citiraj:
Autor ThePornstar Pregled postova
Express Card slot ti se nalazi u donjem desnom kutu (ispod palmresta, iznad čitača kartica). Vidiš vrata / plastični okvir? Pritisni ga i vrata će izletiti van. Na to mjesto stavljaš ovo. Istog sam ugradio prije 2 godine u T420 i sve je bilo plug and play, a radi i bootanje preko njega.
Vrlo bitno je da se radi o 34 mm verziji!
To znam sve

Hvala još jednom i ako budem odlučio za modul, javim ti podatke pa se dogovorimo...thx
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav

Zadnje izmijenjeno od: chillout23. 15.10.2018. u 14:37.
chillout23 je offline   Reply With Quote