View Single Post
Staro 08.09.2018., 17:16   #415
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,805
Citiraj:
Autor nick praskaton Pregled postova
ma gledao sam i ja te u bauhauzsa i s tim masaznim glupostima, al na kraju se sve svede da 99% vremena koristis obican tus odozgo ili slusalicu, dobar prijatelj ima respektabilnu firmu za tus kabine, odnosno po mjeri, stakla, brtvele i sl. i kaze da većina poslova sto radi s fizickim osobama, u kucama, je da ljudi odluce bacit kinesku tus kabinu za hidromasaznim sranjima, i mlaznicama i odluce stavit kabinu od stakla i obican tus grohe/hansgrohe, kod svih tih kineskih odnosno jeftinih masaznim kabina/tuseva najveci problem su plasticni navoji, koji će uredno puknut nakon godina koristenja i koje ne mos dvaput odvidat i zavidat, redovito se pocme gulit sjajni premaz i začepe se mlaznice od kamenca, dok kod grohea/hansgrohea su gumeni pa im mos samo stisnit da ocistis od kamenca...


uglavnom, sebi sam sredjivao stan jedan, počeo oko nove godine u cigli, pa evo skoreo gotovo, kad zavrsim , budem stavio slike u fazama i troskovnik

btw. grohe i hansgrohe su dvije razlicite firme, od kojih bi rekao da je hans nesto bolji
identično mi je pričao majstor koji nam je vodu radio inače obiteljski prijatelj koji ima svoju firmu za sve vezano za vodu... veli da je počeo ljudima govoriti da im neće raditi vodu dok ne kupe poštene pipe i tuševe jer se em najebe više i potencijalno ih polomi, em će ga zvat u roku jako-brzo da nešto ne valja.

onda dok je šarafio moje onako sav sretan - jel vidiš ovaj navoj, vidiš kak to klizi, gle kak fino mogu raditi s time... ko malo dete sretan
syss je offline   Reply With Quote