View Single Post
Staro 25.01.2018., 12:39   #2320
VKR77
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Rijeka
Postovi: 39
Da to je točno da živim u tunguziji, ali nije točno da ovaj ne-router nema problem sa brzinom. Živiš u svijetu optike i za tvoje probleme je uglavnom odgovoran ACS i malo dobre volje providera. Pokušaj, nađi paricu (mislim na bakar) sa 20-60% gubitka sinhronizacije pa na nju stavi ovaj router. Sigurno ćeš brzo zaključiti da sa njim ne možeš ništa korisno raditi. Također stavi bilo koji drugi router, zaključiti ćeš da ipak možeš nešto korisno raditi. Prvo probaj pa onda tvrdi. Ovi mjeraći na koje klikamo ne mjere dinamiku pa će ih ovaj router puno lakše prikazati za laika kao ima brzinu, ali je u stvari mazane očiju za naivne.
To sve sada i nije tako bitno, bitno je da imamo zakone kao u .de da 99% nas ne bi imalo probleme i ovdje bi mogli razmjenjivati, koga zanima iskustva i pomagati jedni drugima. Ako do sada nisi razumio, ja ti ne mogu pomoći, inače veoma cijenim tvoju spremnost da pomogneš drugima i sve tvoje postove. Vjerujem da bi i provideru bio lakši život. Ako sam te uvrijedio izvini, probaj pa reci probao sam i to nije tako..
VKR77 je offline   Reply With Quote