Tema: Automobili
View Single Post
Staro 31.12.2017., 07:57   #33324
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,317
Moj Sivonja je jucer ponosno probio svoj vlastiti rekord - 173km/h na cca 5000rpm-a u brzini No#5 . Ostalo je jos ~1000rpm-a do crvenog, a onda bi bilo jos 2000rpm-a za iskoristiti. Nije mjereno GPS-om nego po cageru.

Znam da nije za pohvaliti staru ragu 14 godina i skoro 250k km i jos k tome je rijec o Accentu, no s obzirom da je unazad mjesec i pol prosao kroz ruke dva mehanicara i dva limara, plus tehnicki prosao s ocjenom odlican, nisam mogao odoliti vozacu Peugeot karavana na autoputu kojeg prestignes sa 145, lik te stigne na kucicama, lik stisne ocigledno na startu s kucica jer zeli, a Sivonja voli dugacku 4-u brzinu koja je dosegla 160km/h.

Niti je za pohvaliti moja malenkost koja ne moze odoliti takvim situacijama. No ok, kako god - 173 je trenutni top speed postavljen s 14 godina starosti, nista ne trese, ne zanosi, osjecaj sigurnosti i pouzdanosti isti kao na 120km/h - ja sretan i zadovoljan.

Cisto da ne ispadne da divljam - prosjek po autoputu je nekih 125km/h do 130km/h jer preko ne idem osim u ovakvim situcijama ili kada treba nekoga laganini zaobici gdje povecam brzinu ~20km/h, na ~145km/h.
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote