View Single Post
Staro 28.12.2017., 13:00   #257
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,982
Taj ugledni clan omalovazava svoje radnike kad ih proziva za sve probleme oko dostave i kasnjenja. Slika razasutih paketa je, pukla paleta? A ovo gore sve nabacano je sta, puklo 10 paleta?
Govorit o vjernosti firmi da bi netko trebao radit prekovremeno (a mozda i neplaceno)? Jel ti dostavljaci imaju svoje obitelji i svoje vrijeme? I oni bi za tudju guzicu se toga trebali odreci? Zasto OE nije zaposlio jos radnika ako je placa vise nego dobra? Zasto je OE brisao komentare na FBu?

Zato jer kakva uprava, takva firma. Cast iznimkama, al izgleda upravi ne smeta ovaj opci nered, razbacani paketi, problemi sa dostavom, itd. A ugledni kolega se nasao prozvan i isao branit svoju firmu (iako nitko nije njega prozivao).

Prvi njegov post u topicu je nazvao budalama ljude koji misle da postoji dnevna norma od 200, za "lose" vozace je rekao da su to, citiram:
"Edit: vi sto se veselite kaj je ups preuzeo a2b, mala napomena...moji (lošiji) vozači su se zaposlili tamo )))))"

Hint na "moji". To su bili vozaci OEa kao firme a ne pojedinca.

I na kraju, ljudi su bez paketa a svi su krivi osim dostavne sluzbe.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote