Tema: Automobili
View Single Post
Staro 16.11.2017., 19:32   #32751
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor burmuz Pregled postova
Planiram kroz koju godinu uzeti Audi A3 limuzinu pa imam jednu dvojbu oko motora: 2.0 TFSI 190 ks manualac ili 2.0TDI 184ks automatika?
Specs su gotovo iste, jedino dizel ima 60NM više momenta, ali je automatik koji mi baš ne sjeda jer sam navikao na manualac. S druge strane dizlo troši manje, ali opet bezinac možeš fino razvlačiti i ima super zvuk.
Mislio sam prvotno uzeti S3 ali sam sjeo u S4 od poznanika i fakat mi je to sve pretvrdo i neudobno, a razlika u cijeni je velika, u performansama i ne baš previše ( mislim da je manje od 2 sekunde razlike 0-100) ^^
Citiraj:
Autor burmuz Pregled postova
Duboko se ispričavam, molim te obznani nama koji smo u neznanju
u kojem to točno periodu adekvatno pitati za savjet prije kupnje auta. Jer ovako je teški problem odgovoriti koji je od navedenih motora bolji.
Jer će se iduće godine ili za dvije navedeni motori promijeniti i više ne budu isti, jer, 2.0 TFSI 190 konja iz 2017. godine će se pretvoriti u jednogora ili kraljevnu na zrnu graška pa bi ipak trebalo voditi o tome računa
kao prvo ostavljas dojam da nemas pojma sto bi htio... sa S3 na S4, pa na dizela, pa automatika... svaki je toliko drugaciji, da im je jedino naziv AUDI zajednicki

jos da si rekao da ces za par mjeseci uzimati, ajde.. ali par godina... lol.
Gabre je offline   Reply With Quote