View Single Post
Staro 22.08.2017., 13:02   #510
Munjara
Beerman
 
Munjara's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Sisak- grad hrvatskih po/b(i)jeda
Postovi: 1,527
trebalo mi nešto alata pa sam osim uz, nadaljeko hvaljen do razine stampeda u lidlu parkside, malo skicnuo i ostale povoljne alate.
Prvo čovjek vidi da jedan https://www.isc-gmbh.info/isc_de_en/ - dolje our brands scrollajte tj Einhell manje više proizvodi većinu pod različitim brandovima a kad mnogobrojne proizvode tih brandova čovjek usporedi vidi da su osim po specifikacijama i izgledom često skoro identični.
Tu i tamo se nađe pokoja estetska ili funkcionalna razlika koja je ubačena ili izbačena ali doslovno se lako vidi da je većina izašla iz iste štale.
Na kraju dana za sve nas povremene majstore preporuka je uzmi što jeftinije da barem nazivno zadovoljava potrebe a sa što dužim jamstvom.
Pevec i Bauhaus npr daju 5 godina jamstva na uređaje i brat bratu ako rikne, dobijes ili novu ili lovu, a ako izdrži 5 godina onda se svakako isplatilo.
Munjara je offline   Reply With Quote