View Single Post
Staro 05.06.2017., 19:32   #1211
DigitalVHS
Registered User
 
Datum registracije: May 2017
Lokacija: BL
Postovi: 227
Citiraj:
Autor goran047 Pregled postova
I ja imam jaxx, koliko sam ja skuzio program sprema coine u sam exe file tak da ga mozes drzat i na usb-u, stavis sam svoj pin koji te trazi kad saljes dalje a onih 12 rijeci sluzi za sinkronizaciju sa mobilnim jaxom ili na nekom drugom kompu, tak da bi bilo dobro da ih zapises negdje. Ja nisam jos isprobao sve ali tak sam procitao.
E hvala na odgovoru,prebacio samo 5 USD da vidim kako to radi..i radi super, normali mining fee je 3 USD i ne zavisi od kolicine BTC koji imate ili prebacujete nego od toga koliko cesto primate ili saljete BTC . Bas onako kao sto sma mislio, dok svi uzmu fee tebi ostane 50% manje.

Znaci 3 usd uzimaju i za trnaskaciju od 1000 usd?

Mozda neko moze objasniti kako na najbriz nacin i sa najmnje naknada i feeova moze da se dodje do novca. Za vecinu vas koliko vidim najbolje resenje je trenutno izmajnanu valutu prebacujete u menjacnicu, menjate u USD, a sa menjacnice (tipa Kraken saljete novac na vas devizni ) ja sam to probao ali koliko vidim Kraken radi sa ovom mojom propalom zemljom. ( support ne odgovara 10 dana ) . Neko mi je rekao da pokusam na Bitstamp. Poslao sam im dokumentaciju prije 15 dana i jos mi nisu veritifikovali nalog tako da nisam siguran mogu li preko bitstampa uzeti novac...razmisljao sam i o onoj opciji Visa BitPay...ali tek je tu fee ogroman..zaista bih bio zahvalan ako bi neko dao savjet.

Zadnje izmijenjeno od: DigitalVHS. 05.06.2017. u 19:53.
DigitalVHS je offline   Reply With Quote