Tema: Automobili
View Single Post
Staro 03.05.2017., 20:29   #28836
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
@iggy... ma gle možemo mi tu sada se natezati oko vjersko/moralno/etičkih razloga do prekosutra, ali činjenica je da po ovoj patvorevini od države automobilo kojo iz sebe pušta smrad za koji već unaprijed znam i stišćem recirkulaciju zraka se smatra tehničkim 100% ispravnim te ravnopravnim sudionika prometa je apsurd.

samo to stiskanje gumba je dodatna akcija koju ne želim raditi dok se vozikam jer imam na umu da je taj govnar dao manje pare za tehnički nego ja i smrdi naokolo bezbrižno i legalno.

zašto bi se ja prilagođavao tim i takvima kada iza mene nitko ne mora stiskat dotični gumb?
Tko te tjera da se ikome prilagođavaš?
Ako ti ne paše nečiji dim onda se vozi autobusom i riješio si sve probleme.
Čovjek je uredno prošao tehnički, platio je namete, zadovoljio je norme, a to što ti imaš osjetljiv nos je isključivo tvoj problem.

Baš kao što webstartm kaže, da ljudi imaju novaca vozili bi nove aute, pošto nemaju onda voze audie 80 i golf 2.
Nemaju svi para ko tvoj kolega da voze "skroz kulturne" (lol) Ferrari Californie.

I sama rasprava o "zagađenjima auta" je toliko deplasirana da je komično pričati o istoj.
Netko možda ima Golf 2 ali prijeđe s njime mjesečno 100 km, a netko u svom novijem autu prijeđe 2000 km, tko je tu više zagadio cestu i okoliš?
Ili oni što voze ko manijaci moderne aute, koliko oni spale goriva, ulja i guma i zagade cestu drugima?
Nemoj pričati o nečemu što ne razumiješ.
panasonic je offline   Reply With Quote